MR52-48FSR stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More MR52-48FSR NEC
RELAY DC 48V 2P2T 8P PCMT
97 in stock
More MR52-48FSR NEC
50 in stock
More MR5248FSR NEC
55 in stock