MR441A680JAA stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More MR441A910FAATR1 AVX
REEL
2490 in stock
More MR441A680JAATR1 AVX CORP CORP
CAP 68PF 100V 5% CERAMIC NPO R
5000 in stock
More MR441A680JAATR1 AVX
68 PF 100V 5% NPO RADIAL MOLDED MONO
5000 in stock