MR052X102KDATR1 Capacitors .001UF 200 VOLTS +- 10% stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More MR052X102KDATR1 AVX
BOX CUT TAPE
3735 in stock
More MR052X102KDATR1 AVX
RADIAL, NEW
656 in stock
More MR052X102KDATR1 AVX/KYOCERA
CAP 1000PF CERM 200V 10% X7R .2
2417 in stock
More MR052X102KDATR1 AVX
Capacitors .001UF 200 VOLTS +- 10%
454 in stock
More MR052X102KDATR1 AVX
OUR STOCK
5000 in stock
More MR052X102KDATR1 AVX
Our Stock
693 in stock
More MR052X102KDATR1 AVX
BAGS
80 in stock