MMSZ5253B/25V stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More MMSZ5253B/25V FSC
12040 in stock
More MMSZ5253B/25V FSC
SOD-123
12000 in stock
More MMSZ5253B(25V) MOTOROLA
1206
6072 in stock
More MMSZ5253B(25V) MOTOROLA
6000 in stock
More MMSZ5253B/25V FAIRCHILD
SOD-123
12000 in stock