MLF2012C270K stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More MLF2012C270K
High Frequency SMD Inductors 0
50 in stock
More MLF2012C270K
TDK
1200000 in stock
More MLF2012C270K TDK
new and original
79354 in stock
More MLF2012C270K TDK
100000 in stock
More MLF2012C270K TDK
80000 in stock
More MLF2012C270K TDK
INDUCTOR MULTILAYER 27UH 2012
1476 in stock
More MLF2012C270K TDK
Similar Parts of MLF2012C270K
MLF2012C270KB000
4 suppliers
MLF2012C270KT
10 suppliers
540247 in stock