MGN2AM-DC48 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More MGN2AM-DC48 OMRON
RELAY DC 48V 2P1T 30A 5P OPEN SC
94 in stock
More MGN2AM-DC48 OMRON ELECTRONICS INC-IA DIV
56630 in stock