MBA02040C6812FCT00 stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More MBA02040C6812FCT00
5000 in stock
More MBA02040C6812FCT00
Vishay
500000 in stock
More MBA02040C6812FCT00 DRA
68.1K OHM 1% 50PPM
5000 in stock
More MBA02040C6812FCT00 VISHAY
25000 in stock
More MBA02040C6812FCT00 VISHAY
75000 in stock