M27C2001-15C1 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More M27C2001-15C1 STM
512 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More M27C200115C1 SGS
IN STOCK! vpe: 32/tube/plcc
942 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More M27C2001-15C1 SGS-THOMSON
449 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: (978) 304-1080
More M27C2001-15C1 ST MICRO
new orig fac-sealed pack
1692 in stock
More M27C2001-15C1 SGS
200 in stock
More M27C200115C1
idt
196 in stock
More M27C2001-15C1 STM
640 in stock
More M27C2001-15C1 STM
32/Tube,PLCC 32
160 in stock
More M27C2001-15C1 50 ST
50 in stock
More M27C200115C1 STM/SGS
192 in stock
Similar Parts of M27C2001-15C1
M27C2001-15C1SMD
2 suppliers
700 in stock