M27C2001-12CI stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More M27C2001-12CI ST
32 in stock
More M27C2001-12CI ST
PLCC
12 in stock
More M27C2001-12CI ST
3000 in stock
More M27C200112CI ST
3000 in stock