LXV35VB221M10X16LL stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More LXV35VB221M10X16LL NIPPON
DIP
5990 in stock
More LXV35VB221M10X16LL UMITED CHEMI-CON
65000 in stock
More LXV35VB221M10X16LL NIPPON
115000 in stock
More LXV35VB221M10X16LL NIPP
5000 in stock
More LXV35VB221M10X16LL UNITED CHEMICON
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V
100000 in stock