LXV35VB121M8X12LL stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More LXV35VB121M8X12LL NIPPON
DIP
5990 in stock
More LXV35VB121M8X12LL UMITED CHEMI-CON
65000 in stock
More LXV35VB121M8X12LL NIPPON
98000 in stock
More LXV35VB121M8X12LL NIPP
5000 in stock
More LXV35VB121M8X12LL UNITED CHEMICON
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V
100000 in stock
More LXV35VB121M8X12LL
STOCK
112 in stock