LU6000F1 16-Bit Single-Chip Microcomputers (With Built-In Flash Memor stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More LU6000F1 SHARP
in stock
22 in stock
More LU6000F1 NPC
99+
6000 in stock
More LU6000F1 SHARP
2503 in stock
More LU6000F1 SHARP
QFP
645 in stock
More LU6000F1 LINEAR
msop
1602 in stock
More LU6000F1 AGERE
SSOP
22 in stock