LMK105BJ224KV stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More LMK105BJ224KV OEM
41960 in stock
More LMK105BJ224KV TAIYO YUDEN INC
RoHS, Solid - CONFIRMED Excess
5995 in stock
More LMK105BJ224KV TAIYO YUDEN
Cap, MLCC, 0402, 10V, X5R, 0.22uF¡À10%, T&R, tk:0.50mm
10000 in stock