LLL219R71A474MA01L CAP 0.47UF 10V 20% 0 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More LLL219R71A474MA01L MURATA MANUFACTURING CO LTD
Stock
2592 in stock
CTrends
Address: 27142 Burbank Foothill Ranch, California, United States 92610
Contact: Christian   Fix,  Phone: 949-472-9050 , Fax: 949-454-9252
More LLL219R71A474MA01L MURATA MANUFACTURING COMPANY L
Stock
2592 in stock
More LLL219R71A474MA01L MURATA
new and original
26769 in stock
More LLL219R71A474MA01L MUR
970 in stock
More LLL219R71A474MA01L MURATA MANUFACTURING
CAP 0.47UF 10V 20% 0
1000 in stock