LK32161R8KT stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More LK32161R8K-T TAIYO
INDUCTOR SMT 1.8UH 10% 1206 2K/R
1644 in stock
More LK32161R8KT TAIYO
478 in stock
More LK32161R8K-T TAIYO YUDEN
10000 in stock
More LK3216 1R8K-T TAIYO YUDEN
88000 in stock
More LK32161R8KT TAIYO
20000 in stock