LF30ABDT-TR stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More LF30ABDT-TR ST
CA3
15000 in stock
More LF30ABDTTR ST
8639 in stock
More LF30ABDT-TR STM
Low Drop Voltage Regulators/Drivers 3.0V 0.5A Positive
3300 in stock