LE120ABD VERY LOW DROP VOLTAGE REGULATORS WITH INHIBIT stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More LE120ABD ST
SO8, NEW
500 in stock
More LE120ABD ST
8639 in stock
More LE120ABD ST MICROELECTRONICS SEMI
2000 in stock
More LE120ABD STM
Low Drop Voltage Regulators/Drivers 12V 100mA Positive
3300 in stock
More LE120ABD ST
50 in stock