LB2012T100MR stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More LB2012T100MR
2800 in stock
More LB2012T100MR TAIWAN TAIYO YUDEN CO LTD
12000 in stock
More LB2012T100MR TAIYO
572 in stock
More LB2012T100MR
Taiyo Yuden
60900 in stock
More LB2012T100MR
429 in stock
More LB2012T100MR TAIYO
300,000 in stock
More LB2012T100MR GUOCHAN
4000 in stock
More LB2012T100MR TAIYO
40000 in stock
More LB2012T100MR TAIYO YUDEN
IND, 10UH, 100MA, 20%, 0805, D
3000 in stock
More LB2012T100MR TAIYOYUDEN
OEM Excess
3000 in stock