LAL03TB8R2K stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More LAL03TB8R2K FERRI
2000 in stock
More LAL03TB8R2K TAIYO YUDEN CO LTD
TYO
1600 in stock
More LAL03TB8R2K TAIYO YUDEN
Inductor, Axial Lead, 03 Size, 8.2uH¡À10%, Ammo(52mm)
1600 in stock