LA4112-CD stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More LA4112=CD REPLACEMENT
LIN-IC, Power Amplifier, Audio
77 in stock
More LA4112CD REPLACEMENT
79 in stock
More LA4112=CD
112 in stock
More LA4112=CD
239 in stock