KL32TE082J stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More KL32TE082J KOA
STOCK
800 in stock
More KL32TE082J KOA
IND FERRIT EBEAD 82NH 5% 1210 SMT
1200 in stock
More KL32TE082J KOA
INDUCTOR 100 MHZ +/-5%
1523 in stock
More KL32TE082J
120 in stock
More KL32TE082J
STOCK
512 in stock
More KL32TE082J KOA
New
9234 in stock
More KL32TE082J KOA
4000 in stock