IXGA7N60B HiPerFAST IGBT stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More IXGA7N60B IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXGA7N60B IXYS GMBH
56 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More IXGA7N60B IXYS
TO-263
1008 in stock
More IXGA7N60B IXYS
131 in stock
More IXGA7N60B IXYS
IXYS - IXGA7N60B
60 in stock
More IXGA7N60B IXYS
3138 in stock
More IXGA7N60B IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXGA7N60B
IXYS
10000 in stock
More IXGA7N60B I X Y S
IGBT/Module
50 in stock