IXGA16N60C2 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More IXGA16N60C2 IXYS GMBH
60 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More IXGA16N60C2 IXYS
TO-263
5000 in stock
More IXGA16N60C2 IXYS
135 in stock
More IXGA16N60C2
IXYS
34 in stock
More IXGA16N60C2 IXYS
128 in stock
More IXGA16N60C2 IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXGA16N60C2 I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXGA16N60C2 IXYS
1000 in stock
More IXGA16N60C2 IXYS
In stock,PB-FREE,TO-263 (D2 PAK)
45000 in stock
Similar Parts of IXGA16N60C2
IXGA16N60C2D1
12 suppliers
82631 in stock