IXFX32N50 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More IXFX32N50 IXYS
OEM EXCESS 1606IDLYS
213 in stock
More IXFX32N50 90 IXYS CORPORATION
IN STOCK
90 in stock
More IXFX32N50
43 in stock
More IXFX32N50 IXYS
2000 in stock
More IXFX32N50 IXYS
5400 in stock
More IXFX32N50 IXYS
Ô­×°
3753 in stock
More IXFX32N50
IXYS
60000 in stock
More IXFX32N50 I X Y S
50 in stock
More IXFX32N50
MODULE
300 in stock
More IXFX32N50 IXYS
TO-3P
5000 in stock
Similar Parts of IXFX32N50
IXFX32N50Q
19 suppliers
96091 in stock