IXFV22N50P stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More IXFV22N50P IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFV22N50P IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFV22N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFV22N50P IXYS
Original,TO-220
56553 in stock
More IXFV22N50P IXYS
520 in stock
More IXFV22N50P
200 in stock