IXFT21N50 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More IXFT21N50 I X Y S
50 in stock
More IXFT21N50 IXYS
TO-268
53 in stock
Similar Parts of IXFT21N50
IXFT21N50F
3 suppliers
12400 in stock
IXFT21N50Q
7 suppliers
21322 in stock