IXFN150N10 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More IXFN150N10 IXYS
module
915 in stock
More IXFN150N10
55 in stock
More IXFN150N10 IXYS
55 in stock
More IXFN150N10 IXYS
MOSFET POWER MODULE 150A 100V
54 in stock
More IXFN150N10 IXS
90 in stock
More IXFN150N10
91 in stock
More IXFN150N10 IXYS
58 in stock