IXFN120N20P stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More IXFN120N20P IXYS
510 in stock
More IXFN120N20P
100 in stock
More IXFN120N20P I X Y S
50 in stock
More IXFN120N20P IXYS
HC
120 in stock
More IXFN120N20P IXYS
TO-264
150 in stock