IXFN100N50P stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More IXFN100N50P IXYS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IXFN100N50P IXYS
300 in stock
More IXFN100N50P
12 in stock
More IXFN100N50P IXYS
12 in stock
More IXFN100N50P IXYS
124 in stock
More IXFN100N50P IXYS
90A/500V/MOS/1U
128 in stock
More IXFN100N50P IXYS
156 in stock
More IXFN100N50P IXYS
510 in stock
More IXFN100N50P IXYS
MODULE
500 in stock
More IXFN100N50P GOULD
MODULE DC
28 in stock