ISC-1812-2.7UH-10 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More ISC-1812-2.7UH-10% DALE
STOCK
7997 in stock
More ISC-1812-2.7UH-10 DALE
INDCTR, SMD 1812/2014 SHLD 2.7 UH
1908 in stock
More ISC-1812-2.7UH-10 DALE
51 in stock
More ISC-1812 27UH 10% VISHAY DALE
INDUCTOR SERIES:ISC-1812; INDUCTANCE:27UH; INDUCTANCE TOLERA
1117 in stock
Similar Parts of ISC-1812-2.7UH-10
ISC1812-27UH-10R13
2 suppliers
19322 in stock