IRKH170/16 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More IRKH170/16
Modules - Standard - SCR/Diode
50 in stock
More IRKH17016 IR
486 in stock
More IRKH170-16 IR
SCR DBL LOSCR 1600V 170A MAGNPAK
50 in stock