IPB80N06S2L-06 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More IPB80N06S2L06 INF
Stock Europe - ROHS:YES
2140 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More IPB80N06S2L-06 INFINEON
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IPB80N06S2L-06 INFINEON
TO263-3
3000 in stock
More IPB80N06S2L-06 INFINE
MOSFET N-CH 55V 80A TO-263(D2PAK
680 in stock
More IPB80N06S2L06 INFINEON
338864 in stock
More IPB80N06S2L-06 INFINEON TECHNOLOGIES
200 in stock
More IPB80N06S2L-06 INFINEON
D2-PAK(TO263)
5000 in stock
More IPB80N06S2L06
50 in stock
More IPB80N06S2L-06
713 in stock
More IPB80N06S2L-06
08+
163 in stock