ILHB1812ER132V stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More ILHB1812ER132V VISHAY AMERICAS INC
FERRITE BEAD 1300 OHM 3A 1812 C./R
1254 in stock
More ILHB1812ER132V
ILHB-1812 1.3K 25% ER E3
51 in stock
More ILHB1812ER132V VISHAY INTERTECHNOLOGY ASIA PT
3813 in stock
More ILHB1812ER132V VISHAY
3813 in stock
More ILHB1812ER132V VISHAY
12000 in stock