IFC0603ER18NJ stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More IFC0603ER18NJ VISAHY
NEW&ORIGINAL
12000 in stock
More IFC0603ER18NJ
High Current Inductors 18nH 5%
50 in stock
More IFC0603ER18NJ
IFC-0603 .018 5% ER E3
55 in stock