IDT74FCT163244APA stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More IDT74FCT163244APA IDT
25 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IDT74FCT163244APA INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY I
Stock
54 in stock
CTrends
Address: 27142 Burbank Foothill Ranch, California, United States 92610
Contact: Christian   Fix,  Phone: 949-472-9050 , Fax: 949-454-9252
More IDT74FCT163244APA IDT
264 in stock
More IDT74FCT163244APA IDT
IN STOCK
74 in stock
More IDT74FCT163244APA IDT
new parts with good quality
20 in stock
More IDT74FCT163244APA IDT
79 in stock
More IDT74FCT163244APA IDT
TSSOP48
30 in stock
More IDT74FCT163244APA INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY
IDT,QUAD BUFFER/DRIVER
50 in stock
Similar Parts of IDT74FCT163244APA
IDT74FCT163244APA8
6 suppliers
7331 in stock
IDT74FCT163244APAG
6 suppliers
69529 in stock
IDT74FCT163244APAG8
5 suppliers
61719 in stock