HGTG20N60C3D 45A, 600V, UFS Series N-Channel IGBT with Anti-Parallel Hype stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More HGTG20N60C3D HARRIS
NEW 1503JERSTK
175 in stock
More HGTG20N60C3D FSC
TO-247
5000 in stock
More HGTG20N60C3D HARRIS
50 in stock
More HGTG20N60C3D
11258 in stock
More HGTG20N60C3D FAIRCHILD SEMICONDUCTOR CORP
FAI
50 in stock
More HGTG20N60C3D
IGBTs UFS, 20A, 600V, N-Ch
50 in stock
More HGTG20N60C3D FSC
Conf OEM EXC-JE
850 in stock
More HGTG20N60C3D INTERSIL
494 in stock
More HGTG20N60C3D FSC
4500 in stock
More HGTG20N60C3D
FSC
5000 in stock
Similar Parts of HGTG20N60C3D
HGTG20N60C3DR
10 suppliers
7396 in stock