HGTG20N100D2 20A, 1000V N-Channel IGBT stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More HGTG20N100D2 INTERSIL
TO-247
3000 in stock
More HGTG20N100D2 HARRIS
50 in stock
More HGTG20N100D2 HARRIS
MOSFET-TRAN
55 in stock
More HGTG20N100D2 INTERSIL
312 in stock
More HGTG20N100D2
Oem/3 days to me,1*IGBT,34A,1000V,TO247,HARRIS,MALAYSIA
1326 in stock
More HGTG20N100D2
306 in stock
More HGTG20N100D2 INTERSIL
1987 in stock
More HGTG20N100D2 FSC
In stock,PB-FREE,TO-247
45000 in stock