HFCN-2000 Ceramic High Pass Filter 2410 to 6250 MHz stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More HFCN-2000 (+) MINICIRCUITS
7777 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More HFCN-2000 MINICIR
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More HFCN-2000 MINI-CIRCUITS
20 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More HFCN-2000 MINICIR
52 in stock
More HFCN-2000 MINICIRCUITS
IN STOCK
60 in stock
More HFCN-2000 MINI-CIRCUITS
60 in stock
More HFCN-2000 MINI CIRCUITS
88 in stock
More HFCN-2000 MINI
5108 in stock
More HFCN-2000 MINI
100 in stock