HC49US40.000MABJB stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More HC49US40.000MABJB
HC49US Radial Leaded Crystals
50 in stock
More HC49US40.000MABJB CITIZEN AMERICA
CRYSTAL CRYSTAL TYPE:CRYSTAL; FREQUENCY:40MHZ; FREQUENCY TOL
500 in stock