HC49US16.000MABJB stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More HC49US16.000MABJB
HC49US Radial Leaded Crystals
50 in stock
More HC49US16.000MABJB CITIZEN
1705 in stock
More HC49US16.000MABJB CITIZEN AMERICA
CRYSTAL CRYSTAL TYPE:CRYSTAL; FREQUENCY:16MHZ; FREQUENCY TOL
942 in stock
More HC49US16000MABJB CITIZEN
1800 in stock