HC49US12.000MABJB stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More HC49US12.000MABJB CITIZEN
1085 in stock
More HC49US12.000MABJB CITIZEN AMERICA
CRYSTAL CRYSTAL TYPE:CRYSTAL; FREQUENCY:12MHZ; FREQUENCY TOL
1000 in stock
More HC49US12000MABJB CITIZEN
1900 in stock
More HC49US12000MABJB CITIZEN
My Stock
13000 in stock