HC49US-9.8304MABJB stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More HC49US-9.8304MABJB CITIZEN
95 in stock
More HC49US9.8304MABJB CITIZEN AMERICA
CRYSTAL CRYSTAL TYPE:CRYSTAL; FREQUENCY:9.8304MHZ; FREQUENCY
999 in stock