HC49U-16.384-MHZ stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More HC49U-16.384 MHz KDS
16307 in stock
More HC49U16.384MHZ
NEW&ORIGINAL
146 in stock
More HC49U-16.384 MHz KDS
2-5 DAYS
16897 in stock
More HC49/U 16.384MHz
468 in stock
More HC49U-16.384 MHz KDS
OEM 2-5 DAYS
16900 in stock