HC49S-14.318MHZ stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More HC-49S-14.318MHZ
CRYSTAL,OSC-14.318MHZ/SMD
60 in stock
More HC49S 14.318MHZ HOS
G11
5000 in stock
More HC49S 14.318MHZ HOS
4250 in stock