HC13R8R16.384MHZ stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More HC13R8R16.384MHZ HC
*STOCK *NEW&ORIGINAL
17 in stock
More HC13R8R16384MHZ FOXCONN
480 in stock
More HC13R8R-16.384MHZ CONNOR WINFIELD
1199 in stock
More HC13R8R 16.384MHZ CONNOR WINFILD
750 in stock
More HC13R8R16.384MHZ CWC
500 in stock
More HC13R8R-16.384MHZ CONNER WINFIELD
1199 in stock