HBX223SBBCRZK stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More HBX223SBBCRZK VISHAY
Oem/2 days to me,CAP CER 0.022UF 2KV RADIAL
1000 in stock
More hbx2kv47nf20+50k10000e3 VISHAY-GRO
hbx 2kv 4,7nf -20+50% k10000 e3
24000 in stock