GRM40COG270J050AD stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More GRM40COG270J050AD MURATA
CAP 27PF 50V 5% CER 0805
11590 in stock
More GRM40COG270J050AD MURATA
2345 in stock
More GRM40COG270J050AD MURATA
STOCK
4000 in stock
More GRM40COG270J050AD MURATA
NEW IN-STOCK
33742 in stock
More GRM40COG270J050AD MURATA
43000 in stock