GRM40COG182J050BD CAP., 1.8nF 5% 50V CERAMIC, GRM40COG182J050BD, MURATA, P stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More GRM40COG182J050BD MURATA
CAP., 1.8nF 5% 50V CERAMIC, GRM40COG182J050BD, MURATA, P
2400 in stock
More GRM40COG182J050BD
OEM
110 in stock