GRM40C0G040C050AL stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More GRM40C0G040C050AL MURATA
CAP CER SMT 4PF 50V 0805 .25PF%
1700 in stock
More GRM40C0G040C050AL MURATA ELECTRONICS
MUR
3490 in stock