GALW9V647E 48V Input, 9.6VDC, 47A Output stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More GALW9V647E BELFUSE
REAL OEMXS!!!!
49 in stock
More GALW9V647E
44 in stock
More GALW9V647E BEL F
52 in stock